KALİTE POLİTİKASI

FARMAMAG A.Ş kalite politikası GMP gereklilikleri doğrultusunda ürün kalitesinin sağlanması, müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, sürekli gelişim, eğitim ve takım ruhu, etik ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur.

 

FARMAMAG A.Ş Üst Yönetimi şirket bünyesinde sürekli iyileştirme çalışmaları yapılmasını taahhüt etmektedir.

 

Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

 

Ürün Kalitesi:

Ürünlerimizin, GMP gerekliliklerine, ülke ve dünya kalite standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir. İnsan ve hayvan sağlığını etkileyen kalite zincirinin bir halkası olduğumuzun bilincindeyiz.

 

Müşteri Memnuniyeti:

Sektörde lider firmaların ihtiyaç ve beklentilerini; özen ve dikkat ile karşılayarak, istenilen kalitede ürün üretmek suretiyle tercih edilmekteyiz.

 

Teknoloji Takibi:

Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin ülke standartlarında devam etmesi için her türlü teknolojik gelişme izlenmekte ve çalışmalarımıza uyarlanmaktadır.

 

Yasal Şartlara Uyum:

Beşeri Tıbbi ilaç için; sektörün gerektirdiği ve Sağlık Bakanlığı yasa, yönetmelik ve GMP kılavuzuna uygun üretim ve kalite kontrol faaliyetlerini yürütmektir.

 

Eğitim ve Ekip Ruhu:

Her bir çalışanın firma çarkının bir dişlisi, eğitimin de bu çarkı çeviren kasnak olduğunu kabul ederek çalışmaktayız. Ekip anlayışı ve eğitim, her kademede ön planda tutulur, birimler arasında destek ve dayanışma içinde faaliyet göstermekteyiz.

 

Sürekli Gelişim:

Gelişmede durağanlığın gerileme ile eş anlamlı olduğunun bilinciyle, hizmet anlayışını ve üretim hedeflerini yeni şartlara ve teknolojiye adapte ederken, aynı zamanda kurumsal yapıyı yenileyerek gelişmeye devam etmekteyiz.

 

Etik ve Çevre:

Üretim, kontrol ve yönetim çalışmalarında etik değerleri koruyarak ve her türlü faaliyetlerimizi çevre duyarlılığına özen göstererek sürdürmeye kararlıyız.